Dalších 462 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 467
Izolační sklo

Izolační sklo

Izolační sklo Komfort splní všechny požadavky. Jde o parametry tepelné izolace, protisluneční ochrany, bezpečnost, redukce zvuku. Možnost výroby dvojskel a trojskel, specializace na výrobu izolačních skel velkých formátů automaty. Řešení teplé hrany skel.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: IZOS s.r.o.
Poslat zprávu
Solární systémy

Solární systémy

Firma FLEXTRADE Vám nabízí ekologické, ale také ekonomicky návratné solární systémy. Solární systémy fungují na principu odvádění tepla pomocí kapaliny či vzduchu k místu využití nebo uložení. Mimo solárních systémů nabízíme také plynové vytápění.
Ukaž na mapě   internet: www.flextrade.cz  
prezentace firmy: FLEXTRADE
Poslat zprávu
Zateplovací systémy

Zateplovací systémy

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem, zateplovací systémy značek: WEBER-TERANOVA, BAUMIT, KNAUF, CUSTOM a jejich komponentů. Nabízíme systémové řešení, ale i idividuální skladbu zateplovacího systému.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: MPL TRADING, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy - základním systémem je spojení kamery a monitoru. Kamerové systémy slouží pro zvýšení ochrany objektů nebo pro sledování provozu. Kamerové systémy je možno volit jak černobílé, barevné nebo přepínatelné.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: PORTABELL, s.r.o.
Poslat zprávu
Kanalizační systémy OSMA

Kanalizační systémy OSMA

Nabízíme kanalizační systémy OSMA. Moderní vyspělé kanalizační systémy OSMA (odpadní trubky a tvarovky) z polypropylenu, plněného minerálem, se schopností snižovat intenzitu hluku, vyráběné v souladu s ČSN EN 1451-1.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Dalších 2789 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 2799
VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

Výroba a prodej materiálů na snižování hluku a vibrací. Nosným programem jsou sendvičové zvukoizolační materiály tvořené těžkou izolační a antivibrační fólií AMS-Tecsound a zvukově pohltivou vrstvou tvořenou různými zvukově pohltivými materiály.
Ukaž na mapě   internet: www.vestin.cz  
naše produkty: Izolace proti hluku, Protihluková izolace, Protihlukové folie, Protihlukové materiály
Poslat zprávu

Průmyslové Bariérové Systémy s.r.o.

Protipovodňová ochrana terénní (územní), Systémová ochrana, Mobilní zábrany, Skleněné zábrany, Příklady montáže kotevní desky, Protipovodňová ochrana objektová, Systémy pro dveře a okna, Okenní klapky a desky, Zvláštní konstrukce, Brány, Hradidla, Hradidla hliníková, Hradidla z ušlechtilé oceli, Technika těsnění, Zvláštní řešení, Montážní nářadí, Zadržování vody, Manuální zábrany, Automatické zábrany, Příslušenství, Kanalizační zábrany, Registrace a předpisy, Výroba
Zakázková kovovýroba
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

BRAMAC střešní systémy, spol. s r.o.

Betonové střešní tašky, Střešní taška - Natura, Střešní taška Bramac MAX, Moravská taška, Classic, Classic Protector, Classic STAR, Střešní taška Montero, Římská střešní taška, Střešní taška Tegalit, Střešní taška Reviva, Bramac MAX 7°, Keramické střešní tašky, Granát 11 posuvná taška, Granát 13 posuvná taška, Topas 13 posuvná taška, Rubín 9 posuvná taška, Rubín 13 posuvná taška, Turmalín, Smaragd, Opál, Příslušenství, Řešení pultu, Řešení okraje, Řešení hřebene/nároží, Řešení střešního zlomu, Ochrana střechy, Odvětrávání, Průchody střechou, Napojení na komín, Prosvětlení střechy, Zajištění proti větru/upevnění, Úžlabí, Okapnice, Okapový systém, Fólie, Okapy Bramac, Okapy StabiCor-P, Okapy StabiCor-M, Solární kolektory, Kolektory do krytiny, Kolektory nad krytinu, Izolace a zateplení střechy BramacTherm, BramacTherm Pro, BramacTherm Kompakt, BramacTherm Top, BramacTherm Basic, BramacTherm Floor, Systémové příslušenství BramacTherm, Rekosada 1 metr, Rekosada Stabil, Rekosada Final, Střešní balíčky, Program Standard, Program Jistota, Program Komfort, Záruky / certifikáty, 30 let záruka - beton, 30 let záruka - keramika, Záruka 15 let na funkčnost střešního systému Bramac, Záruka 10 let na funkčnost střešního systému, Záruka na kolektory, Certifikáty, Formulář pro registraci střechy, Betonová dlažba, Doporučení pro návrh a pokládku dlažby, Nová technologie výroby, Úspora energie
Cihly a dlaždice
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
IZOS s.r.o.

IZOS s.r.o.

Firma je největším specializovaným výrobcem izolačních skel v ČR. Izolační skla vyrábí na nejmodernějších technologiích ve dvou výrobních závodech Plzni a Žatci. Pro produkci izolačních skel používá materiály se špičkovými parametry v oboru.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Izolační sklo
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade - Nabídky práce
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.