Dalších 1223 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 1228
Filtrační zařízení

Filtrační zařízení

Filtrační zařízení jsou určeny pro všechny druhy provozů a liší se především způsobem regenerace filtračního média a konstrukčním provedením. Filtrační zařízení jsou určeny i pro odsávání hořlavých prachů a do prostředí s nebezpečím výbuchu.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: CIPRES FILTR BRNO s.r.o.
Poslat zprávu
Instalace v prostředí s nebezpečím výbuchu

Instalace v prostředí s nebezpečím výbuchu

Zajišťujeme certifikace a zkoušení v oblasti instalace v prostředí s nebezpečím výbuchu. Vedle této činnosti se zabýváme také poradenstvím a nezávislou inspekcí. Dále zpracováváme nezávislé soudně znalecké posudky.
Ukaž na mapě   internet: www.ftzu.cz  
prezentace firmy: FYZIKÁLNĚ TECHNICKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV, státní podnik
Poslat zprávu
Prádelenské zařízení

Prádelenské zařízení

Prodej: prádelenské zařízení DOMUS, KREBE – TIPPO a ITALCLEAN na klíč včetně projekce, poradenství a servisu. Prádelenské zařízení dodáváme do sociálních zařízení, domovů důchodců, nemocnic, školek a ubytovacích zařízení.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: DOMUS Laundry CZ s.r.o.
Poslat zprávu
Nevýbušná elektrická zařízení

Nevýbušná elektrická zařízení

Firma vyrábí nevýbušná elektrická zařízení - svorkové skříně, ovládací skříně, signalizační panely, rozváděče, průchodky, potenciometry a další. Dále vyrábí svorkové skříně, ovládací skříně, rozváděče do průmyslového prostředí s vysokým stupněm krytí.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: GENERI, s. r. o.
Poslat zprávu
Výroba tažných zařízení

Výroba tažných zařízení

Výroba tažných zařízení pro veškeré typy vozů dodávaných do České republiky a EU. Výroba tažných zařízení pro osobní vozy, dodávky, obytná a nákladní vozidla. Jsme největším českým výrobcem a prodejcem tažných zařízení na českém trhu s 26-ti letou tradicí.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: SVC Group s.r.o.
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Dalších 7206 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 7216
TECHMIX s.r.o.

TECHMIX s.r.o.

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme míchací zařízení, chemické reaktory, bioreaktory a aparáty s míchadly pro chemický a potravinářský průmysl a pro řadu dalších oborů, které ve své činnosti využívají míchání, homogenizaci v kapalném prostředí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Míchací ústrojí, Míchací zařízení, Míchadla pro chemický a potravinářský průmysl
Poslat zprávu
FERRIT s. r. o.

FERRIT s. r. o.

Společnost Ferrit je soukromá česká firma s celosvětovou působností, která byla založena v r. 1993. Z obchodní společnosti se transformovala ve společnost výrobní, s vlastní vývojovou základnou. Největší podíl produkce tvoří závěsný dopravní systém, který společnosti vydobyl vedoucí postavení na světových trzích. Komplexní řešení dopravy, přeprava materiálů a osob ve všech typech důlních děl – v dolech uhelných, rudných a v podzemním stavitelství při výstavbě tunelů, metra, či podzemních kolektorů. Vývoj a výroba kompletního sortimentu důlních strojů a zařízení, které jsou certifikovány pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu plynů a uhelného prachu. Závěsné transportní systémy, pozemní kolejová doprava, stroje a zařízení na pásovém a kolovém podvozku. Optimalizace logistiky a řízení důlního transportu, projekty na klíč a kompletní dodávky vybavení hlubinných dolů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dobývací technika, Dodavatel důlních strojů, Drtiče a třídiče, Drtící linky, Důlní lanovky, Důlní lokomotivy, Důlní ozubnicové dráhy, Důlní doprava, Podzemní dopravní stroje, Podzemní manipulační stroje, Stroje pro těžbu uhlí, Výrobce důlních strojů, Závěsná lokomotiva, Závěsná doprava
Poslat zprávu
LUKO STROJÍRNY s.r.o.

LUKO STROJÍRNY s.r.o.

Výroba: mazací technika ( mazací hlavice, mazací lisy, hadice, spojky, stříkačky, olejničky, olejoznaky ), díly pro textilní stroje ( profilové paprsky, konfuzory, zachycovače příze, přifukovací trysky ), dávkovače kovů-zařízení pro automatické licí linky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mazací hlavice, Mazací lisy
Poslat zprávu
AMPI, spol. s. r.o.

AMPI, spol. s. r.o.

Český výrobce a dodavatel plnících, balících a speciálních zařízení pro farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl. Nabízíme kreativitu a dlouholeté zkušenosti v oboru plnění a balení kapalin. Výrobky jsou přizpůsobovány požadavkům zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plnička kapalin a krémů
Poslat zprávu
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar s.r.o. je strojírenská firma se zaměřením na výrobu zvedací techniky. Jedná se o stroje pro manipulaci s břemeny, sloužící pro jejich přenos, případně otáčení. Zařízení mohou být zavěšena na jeřábu, nebo pracovat samostatně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Manipulační technika, Manipulátory na kontejnery, Otočné stoly, Traverzy
Poslat zprávu
STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

Výroba, prodej, montáž a půjčovna zdvihacích zařízení - osobonákladních výtahů, pracovních plošin, závěsných lávek, speciálních a permanentních výtahů. Naše výrobky dosahují parametrů a kvality renomovaných světových výrobců.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pracovní plošiny, Stavební výtahy, Závěsné lávky
Poslat zprávu
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Nabídka vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezových strojů, vah a pokladen. Prodej chladící a mrazící techniky, myček a nerezového nábytku. Významný dodavatel nářezových a masozpracujících strojů a chladicí technologie. Zajištění kompletního servisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baličky potravin, Chladící technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchyňské nádobí, Kuchyňské vybavení, Kutry na maso, MANCONI, Mrazící technika, Nářezové stroje, Nářezový stroj, Pekařské pece, SAM KUCHLER, Vitríny
Poslat zprávu
GCE, s.r.o.

GCE, s.r.o.

Obchodní zastoupení skupiny GCE GROUP pro Českou republiku a Slovensko. Zařízení pro použití technických plynů. Lahvové uzavírací a redukční ventily, svařovací hořáky a řezací nástavce, svařovací soupravy, redukční panely, strojní hořáky, hořáky MIG/MAG/TIG.
Ukaž na mapě   internet: czech.gcegroup.com  
naše produkty: Kombinovaný ventil, Mobilní kyslíkový koncentrátor, Pojistky proti zpětnému šlehnutí, Redukční stanice, Redukční ventil, Spořiče plynu, Strojní řezací hořák
Poslat zprávu
PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.

PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.

Vyrábíme pásové pily na kov. Pásové pily na dřevo. Brusky a ostřící stroje na pilové listy. Pilové pásy na obrábění dřeva. Pilové pásy na kov. Válečkové dopravníky. Ohýbačky. Zařízení pro rozvod zubů. Chladící emulze.
Ukaž na mapě   internet: www.pilous.cz  
naše produkty: Pásové pily
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade - Nabídky práce
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.