Dalších 87 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 92
Zateplení domu

Zateplení domu

Zateplení domů, bytů dle Vašich požadavků, podhledy, kazetové stropy. Sádrokartonové práce a zateplení domů je jeden ze spůsobů jak ušetřit energie a zkrášlit si domov. Na zateplení domů, bytů záruka 36 měsíců.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Zateplení budov

Zateplení budov

Zateplení budov provádíme všude tam, kde je zapotřebí myslet na úsporu. Zateplení rodinných domů, bytových jednotek nebo průmyslových objektů. Jsme připraveni poradit a zrealizovat zateplení budov dle přání i potřeby jednotlivého zákazníka.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: TOSPUR, s.r.o.
Poslat zprávu
Zateplení fasád

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných domů, průmyslových objektů, výškových budov, speciální fasády, natěračské práce. Zateplení fasád provádíme na klíč po celé republice, používáme speciální zateplení fasád.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Dalibor Horák
Poslat zprávu
Zateplení oken

Zateplení oken

Provádíme zateplení oken a dveří izolačními dvojskly. Zateplení oken je rychlé a efektivní pro úsporu tepla. Toto zateplení oken vám sníží rosení oken, sníží hluk a tepelný prostup. Provádíme lepení silikonového těsnění do oken a dveří.
Ukaž na mapě   internet: www.zateplovanioken.cz  
prezentace firmy: Apis - zateplování oken, s.r.o.
Poslat zprávu
Zateplení fasád

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád, zateplovací systémy a ušlechtilé fasády se strukturou. Jsme schopni realizovat zateplení fasád na jednotlivých rodinných domech i velkých komplexech. Pro zateplení fasád volíme nejvhodnější materiály a pracovní postupy.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: EDERSTAV
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Dalších 378 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 388
Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme podhledy, příčky, sádrokartonové předstěny, půdní vestavby a izolace. Sádrokarton je náš hlavní obor. Zabýváme se zateplením budov. Sádrokarton dle Vašich objednávek. Na sádrokarton i zateplení domu záruka 36 měsíců.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sádrokarton, Zateplení domu
Poslat zprávu

Stavby domů, s.r.o.

Provádíme kompletní výstavbu rodinných domů na klíč, revitalizaci panelových domů: dodávky a montáže oken a dveří, zateplení střech a jejich hydroizolace, rekonstrukce lodžií a balkonů, výměnu zábradlí, zateplování fasád a další stavební práce, které souvisí s touto problematikou.
Izolace
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Ing. Eduard Babor - Stavby nízkoenergetických a pasivních domů

Výstavba rodinných nízkoenergetických a pasivních domů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Střechy Vaníček spol. s r.o.

Střechy Vaníček spol. s r.o.

Opravy, rekonstrukce a zateplení plochých střech u průmyslových objektů, obytných a panelových domů. Používáme fólii Protan. Vyrábíme klempířské prvky na CNC strojích SCHECHTL. Klempířské výrobky zakoupíte na našem eshopu.
Ukaž na mapě   internet: www.strechy-vanicek.cz  
naše produkty: Klempířské prvky, Ploché střechy, Střešní světlíky
Poslat zprávu

Družstvo domu čp.631/42 ul.28.pluku, Praha 10

Základem kvalitní stavby nebo rekonstrukce je flexibilní a úspěšná stavebí firma, která je schopna ve výsledku realizovat Vaše veškeré potřeby a požadavky. Od přesdtav v hlavě, přes první nákresy až po finální dokončení, které ve Vás vzbuzuje pocit dobře odvedné práce. Ve spojení s výborným jednáním a kvalitními obchodními partnery jsme zárukou Vaší spokojenosti.
Instalatéři a topenáři
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Kava Domu

pyramidový tvar sáčku, DOUWE EGBERTS espresso 250g - zrnková káva, Alfredo Primus Omnium 1000g - zrno, ILLY - zrnková káva 250g, Bristot Espresso, Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg, ALBERTO Caffé Crema, 1. Dřevěná čajová kazeta Eilles - 80ks, 1. ALBERTO Caffé Crema, 2. Instantní káva IDEE KAFFEE 200g, 3. Pellini Classico, 4. Lavazza smetana do kávy, 5. Sklenice Lamborghini Latte, 6. EILLES Tea Diamond Sonne Asiens 20 ks, 1. illy iperEspresso Dark, 2. Čaj DILMAH Earl grey 100 ks, 3. Dilmah - šálek s podšálkem, 4. illy iperEspresso Lungo, 5. ILLY - zrnková káva 250g, 6. PIAZZA D´ORO forza 1000g - zrnková káva, 1. Lavazza Top Class, 2. illy cappuccino šálek Clemente, 3. ALFREDO Super Bar 1000g - zrnková káva, 4. LAMBORGHINI malé šálky na espresso, 6ks
Káva

Poslat zprávu

SPRÁVA DOMŮ s.r.o.

Správa nemovitostí
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade - Nabídky práce
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.