Tel.: +420 353 224 772
Barevný lept s akvatintou, 33 x 39, sign. PD tužkou, značeno DU v desce, LD autorské razítko, lehce poškozený papír, pasparta, sklo, rám
Aukce
PhDr. Stanislav Mašek - Karlovarská agentura KVA
Lidická 591/47
Karlovy Vary
360 01