Dalších 4902 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 4907
Těsnící pásky

Těsnící pásky

Těsnící pásky z PE, PU, EPDM a CR pěnových materiálů jsou hlavním zaměřením naší společnosti. Těsnící pásky slouží zejména pro odvětví jako je automobilový, stavební a strojírenský průmysl.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: ISOBAST s.r.o.
Poslat zprávu
Obalové materiály

Obalové materiály

Zajistíme obalové materiály všeho druhu, všech velikostí a všeho materiálu. Vámi vybrané obalové materiály je možno k Vám dodat i s potiskem, který si sami vyberete. Jsme schopni zákazníkovi ušít obal přímo na míru.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: OBRETA spol. s r.o.
Poslat zprávu
Těsnící šňůry

Těsnící šňůry

Vyrábíme dynamické ucpávky ( těsnící šňůry ) z různých materiálů ( PTFE, EG, aramid, acryl, bavlna, sklo a tak dále ) a statické těsnící šňůry pro teploty vyšší 500stC ( sklo, keramika ) od rozměrů 3 mm, kulatý nebo hranatý profil, dle požadavků zákazníka.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: TEMAC, a.s.
Poslat zprávu
Knihařské materiály

Knihařské materiály

Knihařské materiály dodáváme v komplexní nabídce produktů od knihařských pláten, kapitálků, záložkových stužek, pruženek a dalšího potahového a obalového materiálu. Knihařské materiály zahrnuje také sortiment krepovaných papírů, hřbetníků, gáz, foamboard a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.sentis.cz  
prezentace firmy: SENTIS, s.r.o.
Poslat zprávu
Obuvnické materiály

Obuvnické materiály

KOMET, spol. s r.o. je Váš dodavatel pro obuvnické materiály. Dodáváme kompletní sortiment obuvnických materiálů pro opraváře a drobné výrobce. Nabízíme obuvnické materiály: kůže, lepidla, barvy, podrážky, patníky, ruční nářadí, brusiva, podpadky a další.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: KOMET, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Dalších 5005 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 5015
VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

Výroba a prodej materiálů na snižování hluku a vibrací. Nosným programem jsou sendvičové zvukoizolační materiály tvořené těžkou izolační a antivibrační fólií AMS-Tecsound a zvukově pohltivou vrstvou tvořenou různými zvukově pohltivými materiály.
Ukaž na mapě   internet: www.vestin.cz  
naše produkty: Izolace proti hluku, Protihluková izolace, Protihlukové folie, Protihlukové materiály
Poslat zprávu
PS PLASTY CZ s.r.o.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Firma PS PLASTY CZ s.r.o. vyrábí a prodává plastové obaly, zejména plastové kelímky, plastové vaničky, plastové dózy, plastové kbelíky pro potravinářský, chemický, stavební a zdravotnický průmysl.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové kelímky
Poslat zprávu
STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Prodej - abrazivní materiály, otěruvzdorné a vysokopevnostní materiály Imex, Dillimax, Creusabro 4800, Creusabro 8000, X120Mn12-1.3401, Dillidur, ROC 400, ROC 500. Prodej nerezový hutní materiál - trubky, plechy, profily, potrubní dílce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dělení materiálu, Duplexní ocel, Nerez ocel, Vysokopevnostní materiály
Poslat zprávu
Havel - plasty, s.r.o.

Havel - plasty, s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 1996. Hlavním předmětem naší činnosti je vstřikování termoplastů a s tím související montážní a kompletační práce.
Ukaž na mapě   internet: www.havel-plast.cz  
naše produkty: Lisovna plastů, Plastové výlisky
Poslat zprávu
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patříme ke klíčovým dodavatelům technických výlisků z plastu pro stroje a zařízení. Vyrábíme otočný stojánek pod telefon, kloubový stojánek pod telefon, stojánek malý a malý s miskou, plastové kancelářské odkladače, policové sestavy, flipcharty a těžítka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské odkladače, Kancelářský stojan na telefon, Lisovna plastů s vlastní nástrojárnou, Otočný stojan pod telefon, Policové sestavy, Věže na tiskopisy
Poslat zprávu

GÜSCHU - těsnící technika, s.r.o.

Plochá těsnění, Těsnění pro armatury, Ucpávkové kroužky grafitové, Ucpávkové kroužky pletené, Tvarová těsnění z plastů, Těsnící materiály v deskách, rolích, PTFE a jiné plasty v blocích, Pletené ucpávky thoenes, O kroužky, Těsnící pásky PTFE, Tepelné izolace
Lepidla a těsnící materiály
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
SENTIS, s.r.o.

SENTIS, s.r.o.

Naší specializací je výroba a prodej knihařských materiálů. Dodáváme potahové a obalové materiály, knihařská plátna, kapitálky, záložkové stužky a pruženky. Doplňkové materiály jako například krepované papíry, knihařská gáza, hřbetníky, foamboard a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.sentis.cz  
naše produkty: Knihařská plátna, Knihařské materiály
Poslat zprávu

KOVELIS PLASTY s.r.o.

Lisovna plastů - zpracováváme různé plastové granuláty, k čemuž používáme technologii vstřikování termoplastů do forem. Lisovna plastů Kovelis Plasty.
Plasty a výrobky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Murtfeldt Plasty s.r.o.

Individuální řešení », Individuální řešení, Šneky, Format Sets, Materiály », Food safe materials, Technické materiály 1, Technické materiály 2, Materiály High-performance, Vedení řetězů, řemenů a kluzné profily », Ocelové C-profily, Vedení pro válečkové řetězy, Vedení pro článkové řetězy, Vedení pro řemeny, Profily pro dopravníky, Řetězové tyče, Napínací systémy », Napínáky pro válečkové řetězy, Automatické napínáky řemenů, Accessories, Olejové a mazací systémy », Manuální mazací systémy, Automatické mazací systémy, Centrální mazací jednotky, UNI-Microspray, Příslušenství, Šroubení, Dopravní pásy a řemeny Volta, Tepelně odolné fólie CHEMFAB®, Řetězy a pásy UNICHAINS, Kompozitní materiály, Výrobky Food Safe
Jsme specializováni na výrobu přesných obráběných plastových součástí, nabízíme služby pro všechna odvětví strojírenské výroby.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Plastpol, s.r.o.

Plastpol, s.r.o.

Dělení, obrábění masivního, umělého dřeva, překližky, lamináty, PUR, schodnice, plasty - obrábění plastů, ořezy výlisků z plastů, gravírování. Vyrábíme vchodové stříšky, modely, formy, ochranné podložky pod křesla,CAD/CAM pracoviště, konstrukce 2 a 3D.
Ukaž na mapě   internet: www.plastpol.cz  
naše produkty: CNC frézování, Obrábění plastů
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.