Dalších 45 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 50
Skleněné stěny

Skleněné stěny

Skleněné stěny MILT mohou být zhotoveny jako interiérové příčky nebo posuvné stěny, kterými lze docílit rozdělení prostoru místností dle potřeby. Skleněné stěny vytvoří nové prostory luxusního vzhledu, zároveň je zvukově oddělí.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu
Obývací stěny

Obývací stěny

Firma Strakoš Vám nabízí kvalitní, moderní obývací stěny. Naše obývací stěny nabízejí komfort, krásný design a kvalitu za rozumnou cenu. Obývací stěny nabízíme v různém barevném provedení a různých velikostí - od těch menších až po rozsáhlé sestavy.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: STRAKOŠ NÁBYTEK
Poslat zprávu
Opěrné stěny

Opěrné stěny

Firma Rieder Beton s.r.o. vyrábí opěrné stěny RUWENA. Opěrné stěny z dílců RUWENA tvoří univerzální systém vhodný pro tvorbu obkladních stěn nebo opěrné stěny při minimálním podílu betonářských prací a s možností maximálního ozelenění venkovního líce.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Rieder Beton, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Prosklené stěny

Prosklené stěny

Prosklené stěny jsou moderním a zároveň účelovým stavebním řešením interiérových a exteriérových prostor. Vyrábíme bezrámové prosklené stěny z kaleného bezpečnostního skla ESG, v rámovém provedení Conex a Ditherm.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Sedlák - System s.r.o.
Poslat zprávu
Stříkací stěny

Stříkací stěny

Stříkací stěny pro různé technologie nanášení nátěrů (klasické ruční stříkání, lakování v elektrostatickém poli, lakování s použitím robotů, manipulátorů). Stříkací stěny mají třístupňový suchý odlučovací systém pro snadnou údržbu a dlouhé čistící intervaly.
Ukaž na mapě   internet: www.kovolak.cz  
prezentace firmy: K o v o l a k s. r. o.
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 další  
Dalších 125 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 135
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Skleněný svět dodává a montuje celoskleněné dveře, bezrámové příčky, dělící stěny a skleněné zábradlí. Realizujeme zakázky na skleněné výlohy, pochozí skla, skleněné schody, Lacobel a izolační dvojskla. Zrcadlové stěny a obklady barevným smaltovaným sklem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoskleněné dveře, Pochozí skla, Skleněné markýzy, Skleněné podhledy, Skleněné příčky, Skleněné sprchové kouty, Skleněné zábradlí
Poslat zprávu
Karásek s.r.o.

Karásek s.r.o.

Výroba, prodej, montáž vestavěných skříní na míru Indeco. Posuvné dveře, dělící stěny, řešení úložných prostor, šatny. Návrhy a realizace interiérů. Zasklívání teras, lodžií a balkónů. Altány včetně zastínění. Stínící technika - markýzy, rolety, žaluzie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posuvné dveře Karásek, Vestavěné skříně Karásek, Zasklívání lodžií Karásek
Poslat zprávu
DEXION, s.r.o.

DEXION, s.r.o.

Vybavení pro archivy a sklady: policové a paletové regály, regálové systémy. Sklady: vybavení skladů, skladovací systémy, kovové regály, dělící stěny, skladové regály, konzolové regály. Archivy: vybavení archivů, police, posuvné regály, policové regály.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Konzolové regály, Paletové regály, Policové regály, Posuvné regály, Regál Dexion, Regály
Poslat zprávu
Pelechovská sklárna s.r.o.

Pelechovská sklárna s.r.o.

Společnost s dlouholetou tradicí nabízí zpracování skla technikami: leptání, pískování plošné i reliéfní, trhané sklo. Zpracováváme sklo do interiéru i exteriéru. Vyrábíme leptané a pískované vitráže, výplně do oken a dveří, dělící stěny a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Leptané sklo, Leptání skla, Pískování skla, Skleněné pilníky, Trhání skla, Výrobky ze skla
Poslat zprávu

Ing. Zdeněk Gajdík

AUTOMATICKÉ DVEŘE, ES200, CS 80 Magneo, KARUSELOVÉ DVEŘE, KTV Varioline, KTC Comfortline, KTV Atrium celoskleněné, POHONY OTOČ. DVEŘÍ, Pohon ED 200, Pohon CD 80, Pohon Porteo, SKLENĚNÉ DVEŘE, Posuvné dveře, Otočné dveře, Do sprchových koutů, Zábradlí, pochozí sklo, MOBILNÍ DĚLÍCÍ STĚNY, Posuvné skládací stěny, Mobilní příčky, ÚNIKOVÉ CESTY, Samozamykací zámky, Antipaniková madla, Dveřní zavírače, skleněných dveří posuvných, otočných, skleněných posuvných stěn, skleněných sprchových kabin a dveří
Byt, rodinné domy
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Rieder Beton, spol. s r.o.

Rieder Beton, spol. s r.o.

Výroba a obchod s betonovými výrobky. V naší nabídce naleznete: venkovní dlažbu, obrubníky, odvodňovací žlaby, oplocení, opěrné svahové systémy, protihlukové stěny, stropní panely, silniční panely, sklocementové fasádové desky a další produkty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Betonové výrobky Prefa, Lodžie, Opěrné stěny, Protihlukové stěny, Stropní panely, Svahové tvárnice
Poslat zprávu
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky, skleněné příčky, posuvné mobilní akustické stěny, vestavby a velíny do průmyslových a skladových hal. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit i nestandardní požadavky našich zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní příčky, Montované systémy, Posuvné příčky, Přestavitelné příčky, Prosklené stěny, Skládací stěny, Skleněné příčky, Skleněné stěny
Poslat zprávu

Sklo plus - M. Štanglová

Návrhy a realizace vitráží do oken i dveří, dále také dělící stěny, podhledy, Tiffany technika-lampy, fusing, závěsné vitráže i autodoprava.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Jiří Hrdý

Výrobce a prodejce zasklívacích systémů Almira pro lodžie, balkony, zimní zahrady či dělící stěny. Tyto práce provádíme především v Praze a okolí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

RICHMONT - CZ a.s.

Závorové a vratové systémy, Regály, Policové regály, Paletové regály, Konzolové regály, Ocelové plošiny a regálové galerie, Regál pro tyčový materiál, Regál pro klínové řemeny, Příslušenství regálů, Zámečnické výrobky, Dělící stěny, Mistrovny a svačinové koutky, Lehké montované haly (domky), Mobilní tribuny, Přepravní palety, Kontejnery
Hydraulické nářadí
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.