Dalších 70 nalezených produktů
Zobrazuji produkty 15 celkem 75
Posuvné dveře Karásek

Posuvné dveře Karásek

Posuvné dveře pro různá použití v interiéru, posuvné dveře jako dělící stěna, posuvné dveře k zakrytí vstupních otvorů. Používané výplně: skla například LACOBEL, zrcadla, dřevoimitace, přírodní materiály PEDIG, BAMBUS. Rámy posuvných dveří ocelové, hliníkové.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: Karásek s.r.o.
Poslat zprávu
Skleněné stěny

Skleněné stěny

Skleněné stěny MILT mohou být zhotoveny jako interiérové příčky nebo posuvné stěny, kterými lze docílit rozdělení prostoru místností dle potřeby. Skleněné stěny vytvoří nové prostory luxusního vzhledu, zároveň je zvukově oddělí.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu
Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře mohou být posuvné dveře podél zdi nebo posuvné do zdi. Abychom mohli zasouvat dveře do zdi, musíme mít v příčce zabudované stavební pouzdro pro posuvné dveře.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: JAP spol. s r. o.
Poslat zprávu
Posuvné brány

Posuvné brány

Zastoupení pro Moravskoslezký a Zlínský kraj: posuvné brány. Prodej, odborná montáž, servis posuvné brány. Posuvné brány se montují s otevíráním podél oplocení. Samonosné posuvné brány jsou neseny nad příjezdovou cestou.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: GV - MONT s.r.o.
Poslat zprávu
Obývací stěny

Obývací stěny

Firma Strakoš Vám nabízí kvalitní, moderní obývací stěny. Naše obývací stěny nabízejí komfort, krásný design a kvalitu za rozumnou cenu. Obývací stěny nabízíme v různém barevném provedení a různých velikostí - od těch menších až po rozsáhlé sestavy.
Ukaž na mapě  
prezentace firmy: STRAKOŠ NÁBYTEK
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Dalších 146 nalezených firem
Zobrazuji firmy 10 celkem 156
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky, skleněné příčky, posuvné mobilní akustické stěny, vestavby a velíny do průmyslových a skladových hal. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit i nestandardní požadavky našich zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní příčky, Montované systémy, Posuvné příčky, Přestavitelné příčky, Prosklené stěny, Skládací stěny, Skleněné příčky, Skleněné stěny
Poslat zprávu
Karásek s.r.o.

Karásek s.r.o.

Výroba, prodej, montáž vestavěných skříní na míru Indeco. Posuvné dveře, dělící stěny, řešení úložných prostor, šatny. Návrhy a realizace interiérů. Zasklívání teras, lodžií a balkónů. Altány včetně zastínění. Stínící technika - markýzy, rolety, žaluzie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posuvné dveře Karásek, Vestavěné skříně Karásek, Zasklívání lodžií Karásek
Poslat zprávu
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábíme stavební pouzdra pro posuvné dveře, segmentové, točité, klasické schodiště do interiéru i exteriéru a stahovací schody do stropu i do stěny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bočnicová schodiště, Posuvné dveře, Půdní schody, Schody, Stavební pouzdra, Točitá schodiště
Poslat zprávu
Rieder Beton, spol. s r.o.

Rieder Beton, spol. s r.o.

Výroba a obchod s betonovými výrobky. V naší nabídce naleznete: venkovní dlažbu, obrubníky, odvodňovací žlaby, oplocení, opěrné svahové systémy, protihlukové stěny, stropní panely, silniční panely, sklocementové fasádové desky a další produkty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Betonové výrobky Prefa, Lodžie, Opěrné stěny, Protihlukové stěny, Stropní panely, Svahové tvárnice
Poslat zprávu

Ing. Zdeněk Gajdík

AUTOMATICKÉ DVEŘE, ES200, CS 80 Magneo, KARUSELOVÉ DVEŘE, KTV Varioline, KTC Comfortline, KTV Atrium celoskleněné, POHONY OTOČ. DVEŘÍ, Pohon ED 200, Pohon CD 80, Pohon Porteo, SKLENĚNÉ DVEŘE, Posuvné dveře, Otočné dveře, Do sprchových koutů, Zábradlí, pochozí sklo, MOBILNÍ DĚLÍCÍ STĚNY, Posuvné skládací stěny, Mobilní příčky, ÚNIKOVÉ CESTY, Samozamykací zámky, Antipaniková madla, Dveřní zavírače, skleněných dveří posuvných, otočných, skleněných posuvných stěn, skleněných sprchových kabin a dveří
Byt, rodinné domy
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

L A N O S spol. s r.o.

Automatické dveře, Zavírače dveří, Kování pro posuvné dveře, Otevírání okenních ventilací, Kování pro celoskleněné dveře, Kování pro celoskleněné posuvné dveře, Kování pro celoskleněné bezrámové stěny, Kování pro fixní celoskleněné plochy, Samozavírací panty, Panty a kování pro sprchové kouty, Kování pro stavební prvky, Posuvná kování pro sprchové kouty, Zábradlové systémy, Madla, Posuvná designová kování, Posuvné interiérové žebříky, Kování pro sprchové kouty, Glass solution, Elektrické zámky, Paniková kování, Držáky, Vysoké skladové zásoby, Podpora pro architekty, Montáž, Odborný servis, Revize
Dveře a okna
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.

Výroba a montáž - značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety včetně příslušenství ( parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu ). Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken v panelových domech, okna a dveře pro panelové domy v rámci revitalizace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balkonové dveře, Plastová okna STAVONA, Plastové dveře vchodové
Poslat zprávu
DEXION, s.r.o.

DEXION, s.r.o.

Vybavení pro archivy a sklady: policové a paletové regály, regálové systémy. Sklady: vybavení skladů, skladovací systémy, kovové regály, dělící stěny, skladové regály, konzolové regály. Archivy: vybavení archivů, police, posuvné regály, policové regály.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Konzolové regály, Paletové regály, Policové regály, Posuvné regály, Regál Dexion, Regály
Poslat zprávu
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Skleněný svět dodává a montuje celoskleněné dveře, bezrámové příčky, dělící stěny a skleněné zábradlí. Realizujeme zakázky na skleněné výlohy, pochozí skla, skleněné schody, Lacobel a izolační dvojskla. Zrcadlové stěny a obklady barevným smaltovaným sklem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoskleněné dveře, Pochozí skla, Skleněné markýzy, Skleněné podhledy, Skleněné příčky, Skleněné sprchové kouty, Skleněné zábradlí
Poslat zprávu
SOLODOOR a.s.

SOLODOOR a.s.

Vyrábíme obložkové zárubně, světlíky. Interiérové dveře hladké, rámečkové, dveře požárně odolné, dveře posuvné, protihlukové dveře, dveře s výplní odlehčená dřevotřísková deska. V současné době vyrábíme více než 240 000 interierových dveří ročně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Interiérové dveře, Obložkové zárubně, Protipožární dveře, Vnitřní dveře, Zárubně
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
O CzechTrade Int. - Info CzechTrade Int. - Volná místa - Reklama - Přidej / edituj firmu - Technická podpora - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.